Verkooppunten

Nederland:

B&B Casual Wear | Uitstraat 113, Spijkenisse

Balearen Fashion | Oudedijk 64A, Rotterdam | www.balearenfashion.com

Beadle | Langeviele 41, Middelburg | www.beadle.nl

Bohemi | Lombardenstraat 34, Bergen op Zoom | www.bohemishop.nl

Bohochic | Kerkstraat 32, Zandvoort | www.bohochic-fashion.com

Brandstore | Barendrecht | www.brandstoreonline.nl

Buddha Ibiza | www.buddha-ibiza.nl

By-Jet | www.by-jet.nl

By Mas | Hoofdstraat 69, De Lier | www.bymas.nl

By Theresa | KiimS | Dobbelmannduin 14, Noordwijk | www.kiims.com

Capricci | www.capricci.nl

Carpe Diem Beauty & Lifestyle | Oranjeweg 13, Hollum (Ameland) | www.carpediemhollum.nl

D Style for you | Zeestraat 17, Beverwijk

Damielle Store | www.damiellestore.nl

Diordie | Rijksstraatweg 43, Hellevoetsluis | www.diordie.nl

Donnelli | Heuvelplein 290-292, Breda

Estilo Ibiza | www.estilo-ibiza.nl

Fairy Living | A.G. Noyweg 51a, Hoog-Keppel

Flashion | www.flashion.nl

Glamourstyle | Zuiderhagen 26, Enschede | www.my-musthaves.com

Hees Lights & Living | Zuiderpoort 66, Echt | www.lightsandliving.nl

Het Fashion Depot | www.hetfashiondepot.nl

Hip-pie.nl | www.hip-pie.nl

Ibizamode.nl | www.ibizamode.nl

It Must Be Perfect | www.itmustbeperfect.nl

Jazz Women's Wear | Burg. Godschalxstraat 56, Empel | www.jazzwomenswear.com

Juliette pour Romeo | Leidsestraat 28, Amsterdam

La Dunga Mode | Molenstraat 5a, Deurne

Las Lunas | Krommestraat 20, Amersfoort | www.laslunas.nl

Livv Spa Boutique | Voorstraat 122, Egmond aan Zee

Lovely Livings | www.lovelylivings.nl

Mijn Huis Lifestyle & Fashion | Dr. Braberstraat 17, Roosendaal

Moda di Donna | Gamerschestraat 26, Zaltbommel | www.modadidonna.nl

Moos Expose Yourself | Dorpstraat 23, Ulvenhout | www.moosexposeyourself.nl

Namizi | Willem Alexanderhof 23, Waalwijk | www.namizi.nl

Parfumerie Douglas | De Driehoek 4, Oldenzaal

Pracht & Sjaal | www.prachtensjaal.nl

Room 10 | Stationsstraat 73, Rijen

SeModa | www.semoda.nl

Something To | www.somethingto.nl

Sterk goed | Zutphensestraat 5a, Brummen | www.sterkgoed.nl

Sunny Dreams | Stationsplein 3, Heiloo | www.sunnydreams.nl

Ti Sento | Gevers Deynootweg 990-46, Scheveningen | www.tisento-scheveningen.nl

Uniek-Mode | Europalaan 919, Almere-Poort | webshop.uniek-mode.nl

WOON ! | Wiekslag 25, Veghel | www.woonveghel.nl

Zweerts Schoenen | Kerkstraat 1, Oisterwijk | www.zweerts-schoenen.nl

..........................................................................................

Belgie:

Bo-Aime | Abdijstraat 20, Grimbergen

Dressed by Chip&Dale | Heistraat 55, Wilrijk

Esthetiek Sarah | Pontstraat 12, Aalst

Happinez Fashion | Zandbergstraat 21, Kortrijk | www.happinez-fashion.be

Johnny Jane | Leopold 2 laan 213 GV 05, Oostduinkerke

Kich Fashion | Kerkstraat 3A, 's Gravenwezel, Antwerpen

Lilola | Langestraat 47B, Brugge | www.lilola.be

Me&My Concept Store | Kam 5, Wemmel | www.me-my-concept.com

Mer d'Ocre | Kustlaan 38, Knokke-Heist

Miss Milla | www.missmillashop.com

Miss Poppins | Schooldreef 6, Beernem | www.misspoppins.be

..........................................................................................

Frankrijk:

Bulle De Reves | 18 Bis, Rue Jean Mace, Wasquehal

Espace Laine | 5 rue Fourier, Auxerre

..........................................................................................

Duitsland:

Achwiesuess | Bleibtreustraße 16, München | www.achwiesuess.de

Ideenreich | Hunoldsgraben 26, Augsburg

Love Statement | www.lovestatement.de

Punch & Judy | Niederrheinstraße 198, Düsseldorf

..........................................................................................

Spanje:

Aloha | Calle San Marcial 41, San Sebastian, Guipuzcoa

Boheme | Calle General Concha nº 4, Bilbao

Island Spirit | Calle Nueva nº 7, Casco Antiguo, Marbella

..........................................................................................

Portugal:

Kabana | Rua Actor Chaby Pinheiro, Nº8A C/V DTA, Linda A Velha

Lewis Andrews Lifestyle | Avenida 5 de Outubro 284, Almancil | www.lewisandrewslifestyle.com

Sister's Trend | Av das Descobertas 59, Oeiras | www.sisterstrend.com

..........................................................................................

Oostenrijk:

Nikibeach | www.nikibeach.at

..........................................................................................

Zwitserland:

Handverlesen | www.handverlesen.ch

..........................................................................................

Curaçao:

Baoase Boutique | Winterswijkstraat 2, Willemstad, Curaçao | www.baoase.com

Madero Lifestyle Boutique | Mambo Beach Boulevard 17-20, Willemstad, Curacao

..........................................................................................

Sint Maarten:

SAS CARA / Very Bad Buzz | 27 Espérance Hope Estate, A Côté de Orange, Saint Martin (FWI)

..........................................................................................

Mexico:

Viamoda Accesorios | Blvd Diaz Ordaz 1333 1-C, Irapuato | www.viamodashop.mx

..........................................................................................

Zuid-Afrika:

Agapi Accessories | No 3 Khyber Royale Heidi Avenue Khyber Rock, Woodmead, Johannesburg

..........................................................................................

Saoedi-Arabië:

R&R accessories | Alrawda 37 Jamiiyyin, Dammam

..........................................................................................


Heb jij een damesmodezaak of bijouxwinkel en wil je ook verkooppunt van Mint15 worden?
Neem contact op met info@si-moda.nl voor de inkoopvoorwaarden, vraag het lookbook aan
of maak een afspraak om een kijkje te nemen in de showroom.